:: ANKARA BOYACI
ANKARA BOYACI25 Yıla aşkın inşaat, Dekorasyon işlerinde sayısız ve %100 müşteri memnuniyetiyle çalışmayı başaran bir firmayız. Ve şu anda Ankara da yıllardır kazandığımız tecrübeyle ve kurduğumuz titiz ekibimizle sizi memnun etmeye devam ediyoruz. ANKARA BOYACI Firması ekipleri olarak tüm müşterilerimize teşekür ve şükranlarımızı sunarız.
:: Ankara Boyacı Dekorasyon
Ankara Boyacı Dekorasyonİşinizin pılanladığınız bütçe dahilinde, arzuladığınız kalitede ve sürede yapılmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçerek ücretsiz keşif için randevu alabilirsiniz.
Yaptığımız işlerin ilk ve son hali
Resimde görüldüğü gibi küflenmiş bir zemin ve tavanlarda sarkmış çoğusu düşmüş köpük kaplama, ve duvarlarda kendini bırakmış şişmiş duvar kağıdı, bizim işimiz bu çirkin görüntü yaratan ve nemden dolayı kötü koku yaratan zemini, hoş görüntü ve hijyen bir alana çevirmek. biz işimizi herzaman profesyonel bir şekilde ve müşterilerimizi asla pişman ettirmicek şekilde yaparız, yıllardır bizimle çalışan müşterilerimizden ve sonradan sonradan bizimle tanışıp iş yapan müşterilerimizden duyduğumuz en güzel laflardan biriside, iyiki sizi bulmuşuz bir ayle olduk bundan sonra, kelimesiyle yıllardır ankarada sayızız iş yapmakta bulunuyoruz, bizi ziyaret eden tüm müşterilerimize bize gösterdikleri samimi ilgiden dolayı sonsuz teşekürlerimizi dileriz.
13 Mayıs 2016 | 942 Okunma
Ankara Boyacı
Tel: 0535 057 08 46