:: ANKARA BOYACI
ANKARA BOYACI25 Yıla aşkın inşaat, Dekorasyon işlerinde sayısız ve %100 müşteri memnuniyetiyle çalışmayı başaran bir firmayız. Ve şu anda Ankara da yıllardır kazandığımız tecrübeyle ve kurduğumuz titiz ekibimizle sizi memnun etmeye devam ediyoruz. ANKARA BOYACI Firması ekipleri olarak tüm müşterilerimize teşekür ve şükranlarımızı sunarız.
:: Ankara Boyacı Dekorasyon
Ankara Boyacı Dekorasyonİşinizin pılanladığınız bütçe dahilinde, arzuladığınız kalitede ve sürede yapılmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçerek ücretsiz keşif için randevu alabilirsiniz.
YAĞLI BOYA
Resimde gördüğünüz gibi yine bir panel kapı Yağlı boya referanslarımızdan bir tanesi. Panel kapılara yağlı boya olmaz. diye bir korkunuz olmasın biz ankara boyacı firmasının ustaları olarak bunuda çözümünü bulduk titiz ve sağlıklı, uzun ömürlü bir panel kapı yağlı boyası. UYGULAMA:Panel kapı semini pürüzlüyse eyer önce 180 lik zımpara yapıyoruz bürüsüz bir hale getiriyoruz ve sonra kapıda kırık delik yerler varsa maccun dolguyla rutuşlarımızı yapıyoruz bir saat sonra rutuşların üzerine 180 lik zımparayla dişlerini yok edyoruz ve yağlı boyadan önce yağlı boya astarı yani panel kapı astarı çekiyoruz belli bir süre aradan sonra yağlı boyaya geçiyoruz. Yağlı boyayla ilgili en ufak sorununuzu gelin bizimle paylaşın bir ankara boyacı ekibi olarak ankarada yıllardır müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz gelin sizde sorununuzu bizimle paylaşın. Bir telefon kadar yakınınızdayız.
29 Temmuz 2015 | 841 Okunma
Ankara Boyacı
Tel: 0535 057 08 46