:: ANKARA BOYACI
ANKARA BOYACI25 Yıla aşkın inşaat, Dekorasyon işlerinde sayısız ve %100 müşteri memnuniyetiyle çalışmayı başaran bir firmayız. Ve şu anda Ankara da yıllardır kazandığımız tecrübeyle ve kurduğumuz titiz ekibimizle sizi memnun etmeye devam ediyoruz. ANKARA BOYACI Firması ekipleri olarak tüm müşterilerimize teşekür ve şükranlarımızı sunarız.
:: Ankara Boyacı Dekorasyon
Ankara Boyacı Dekorasyonİşinizin pılanladığınız bütçe dahilinde, arzuladığınız kalitede ve sürede yapılmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçerek ücretsiz keşif için randevu alabilirsiniz.
MONTALAMA
Montalama Nasıl Yapılır: İçten önce 3 st fombort yapıştırma harcıyla yapıştırılır sonra bir tabakaya 5 adet dübel gelecek şekilde dübellenir. Sonra bir kat sıva harcıyla sıvanır sonra file dediğimiz çatlamayı önlemek, ve tüm duvarı bir tabaka haline getiren malzeme çekilir. Bir kat kaba karışık alçı çekilir ve bir kat saten alçı yani (ince alçı) ve sonraki uygulamada, 180 lik zımpara(zemini pürüsüz hale getiren malzeme) yapıldıktan sonra bir kat astar boya çekilir ve iki kat iç cephe duvar boyasıyla boyanır 24 saat kuruduktan sonra duvarımız kurur ve kullanılmaya hazır.
26 Temmuz 2015 | 814 Okunma
Ankara Boyacı
Tel: 0535 057 08 46