:: ANKARA BOYACI
ANKARA BOYACI25 Yıla aşkın inşaat, Dekorasyon işlerinde sayısız ve %100 müşteri memnuniyetiyle çalışmayı başaran bir firmayız. Ve şu anda Ankara da yıllardır kazandığımız tecrübeyle ve kurduğumuz titiz ekibimizle sizi memnun etmeye devam ediyoruz. ANKARA BOYACI Firması ekipleri olarak tüm müşterilerimize teşekür ve şükranlarımızı sunarız.
:: Ankara Boyacı Dekorasyon
Ankara Boyacı Dekorasyonİşinizin pılanladığınız bütçe dahilinde, arzuladığınız kalitede ve sürede yapılmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçerek ücretsiz keşif için randevu alabilirsiniz.
Mantolama Tekniği
Mantolama tekniği duvarların iç veyahut ta dıştan strafor panellerle sarılma işlemidir. Genelde boyacı ve sıva ustalarının uyguladığı bu teknik sayesinde binalar ısı kazanımlarını en üst noktalara çıkarabilirler. Peki mantolama tekniği nasıl uygulanır? Mantolama için kullanılacak malzemeler; ısı yalıtım levhası, taşyünü levhalar, yapıştırma harcı, montalamak için dübel ve sıvadan önce kullanılacak filedir. Uygulamaya bakacak olursak: Öncelikle levhalar, gerekli kesimler yapıldıktan sonra harç yardımıyla duvara yapıştırılır. Sonrasında matkap yardımıyla dübellerin gireceği delikler delinir ve dübeller yerlerine çakılırlar. Levhaları bu şekilde sabitledikten sonra, üzerine tercihen sertlik kazandırmak amacıyla kalekim çekilir. Harcın üzerine sıva filesini çekip, üzerine de sıva alçısı çekilir. Biraz zahmetli ve maliyetli bir iş olarak görülse de kazanımları sayesinde bu noktalar göz ardı edilebilir.
14 Ağustos 2015 | 720 Okunma
Ankara Boyacı
Tel: 0535 057 08 46