:: ANKARA BOYACI
ANKARA BOYACI25 Yıla aşkın inşaat, Dekorasyon işlerinde sayısız ve %100 müşteri memnuniyetiyle çalışmayı başaran bir firmayız. Ve şu anda Ankara da yıllardır kazandığımız tecrübeyle ve kurduğumuz titiz ekibimizle sizi memnun etmeye devam ediyoruz. ANKARA BOYACI Firması ekipleri olarak tüm müşterilerimize teşekür ve şükranlarımızı sunarız.
:: Ankara Boyacı Dekorasyon
Ankara Boyacı Dekorasyonİşinizin pılanladığınız bütçe dahilinde, arzuladığınız kalitede ve sürede yapılmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçerek ücretsiz keşif için randevu alabilirsiniz.
KARTONPİYER UYGULAMA
Ankara boyacı alçılı kartonpiyer uygulaması: Alçı kartonpiyer uygulaması her zaman zahmetli bir iştir. Alçı bloklara göre çok daha ağırdır. Sağlam bir şekilde yapıştırılmaları için duvar ve tavanda sıvı kırılması, delikler alçılanması gerekir. Bu çalışma sırasında evin toparlanması, etrafın fazla dağılmaması ve kirlenmemesi için tedbir alınması gerekir. Uygulama sırasında çok toz çıkacağı unutulmamalıdır. Stropiyer uygulaması ise son derece basit bir süreçtir. Tabi bu basitlik ustalara göre, alçılı kartonpiyerle kıyaslarsak, her işin bir inceliği vardır ve inceliği kadarda zorluğu.
24 Temmuz 2015 | 878 Okunma
Ankara Boyacı
Tel: 0535 057 08 46