:: ANKARA BOYACI
ANKARA BOYACI25 Yıla aşkın inşaat, Dekorasyon işlerinde sayısız ve %100 müşteri memnuniyetiyle çalışmayı başaran bir firmayız. Ve şu anda Ankara da yıllardır kazandığımız tecrübeyle ve kurduğumuz titiz ekibimizle sizi memnun etmeye devam ediyoruz. ANKARA BOYACI Firması ekipleri olarak tüm müşterilerimize teşekür ve şükranlarımızı sunarız.
:: Ankara Boyacı Dekorasyon
Ankara Boyacı Dekorasyonİşinizin pılanladığınız bütçe dahilinde, arzuladığınız kalitede ve sürede yapılmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçerek ücretsiz keşif için randevu alabilirsiniz.
Boyada Kampanya Kaliteli İşçilik
Ankara da her bölgede faaliyetlerine devam eden şirketimiz, özellikle boya badana ve çeşitli dekorasyon işlerinde ustalaşmıştır. Boyama işlemi yapılacağı zaman ilk önce yüzeyin temizliği ve varsa kırık döküğü giderilmesi gerekir. Bundan sonra da belirli standartlara (TSE-ISO) sahip boya, rulo ve fırça seçimi de önemli bir yere sahiptir. Bundan sonrası da iyi bir işçilikten geçer. Aslında en önemli basamaklardan birisidir işinde usta bir boyacı ile çalışmak. Öyle ki bu işi çok kolay zanneden bir çok insan bu işi merak sarmakta ve kendisini iyi bir usta olarak lanse etmektedir. Oysa ki her mesleği icra etmek için belirli bir bilgi birikimine sahip olmak esastır. Bu işi yapıyor olmak sadece eline rulo alıp sallamakla değil, mekanın durumuna göre müşterinin beğenisine göre bir yol izlemek gerekir. Tabi burada renk seçimi de baş roldedir. Uygulama yapacağımız alanın ebatları ve ışık durumu da ayrıca hesaplanmalıdır. Bütün bu noktalar tek tek ele alınırsa ancak istenildiği gibi huzurlu ve ferah bir ortam sağlanabilir.
14 Ağustos 2015 | 571 Okunma
Ankara Boyacı
Tel: 0535 057 08 46