:: ANKARA BOYACI
ANKARA BOYACI25 Yıla aşkın inşaat, Dekorasyon işlerinde sayısız ve %100 müşteri memnuniyetiyle çalışmayı başaran bir firmayız. Ve şu anda Ankara da yıllardır kazandığımız tecrübeyle ve kurduğumuz titiz ekibimizle sizi memnun etmeye devam ediyoruz. ANKARA BOYACI Firması ekipleri olarak tüm müşterilerimize teşekür ve şükranlarımızı sunarız.
:: Ankara Boyacı Dekorasyon
Ankara Boyacı Dekorasyonİşinizin pılanladığınız bütçe dahilinde, arzuladığınız kalitede ve sürede yapılmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçerek ücretsiz keşif için randevu alabilirsiniz.
Ankara Alçı Sıva İşlemleri
Alçı sıva işlemlerine başlamadan önce yüzeyin ön hazırlık işlemlerinden geçirilmesi gerekir. Öncelikle duvarın üzerindeki çapakların kırılıp temizlenmesi gerekir. Sonrada yüzeyin üzerindeki toz vb. malzemelerden arındırılmalıdır. Bu işlem küçük bir fırça aracılığıyla yapılabilir. Kuru olan yüzeyler de ıslatılmalıdır. Alçının tutunabilmesi için duvara küçük darbeler uygulayarak, pürüzlü bir zemin oluşturulmalıdır. Sıva yapacağımız yüzeyde, çatlak ve delikler varsa bunlar tamir edilmelidir. Ayrı cinsteki malzemelerin birleşim yerleri içinde sıva filesi kullanılmalıdır. Son olarak, spatula yardımıyla alçı yüzeye dikkatli bir şekilde uygulanmalıdır.
14 Ağustos 2015 | 707 Okunma
Ankara Boyacı
Tel: 0535 057 08 46