:: ANKARA BOYACI
ANKARA BOYACI25 Yıla aşkın inşaat, Dekorasyon işlerinde sayısız ve %100 müşteri memnuniyetiyle çalışmayı başaran bir firmayız. Ve şu anda Ankara da yıllardır kazandığımız tecrübeyle ve kurduğumuz titiz ekibimizle sizi memnun etmeye devam ediyoruz. ANKARA BOYACI Firması ekipleri olarak tüm müşterilerimize teşekür ve şükranlarımızı sunarız.
:: Ankara Boyacı Dekorasyon
Ankara Boyacı Dekorasyonİşinizin pılanladığınız bütçe dahilinde, arzuladığınız kalitede ve sürede yapılmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçerek ücretsiz keşif için randevu alabilirsiniz.
ALÇI HAKKINDA GENEL BİLGİLER
ALÇI: Doğal bir malzemedir. Pişirildiğinde kimyasal bir tepkime ili suyunun dörtte üçünü kaybederek yarı hidrat haline dönüşen alçı, su ile karıştırıldığında pişmesi sırasında kaybettiği suyu geri alarak tekrar alçı taşı haline geri dönüşür. Alçı içerisinde %1 den daha az organik madde bulunduğundan çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen bir malzemedir. ALÇI, uygulandığı alan içerisinde oluşan nemi çabucak emer, hava kuruyunca ortama tekrar iyade ettiği için rutubet dengeleyicidir. Alçı, Avrupa Sıtandartlarına göre (A1 Hiç Yanmaz) sınıfına girdiğindenyapıları yangına karşı korur. Alçı,uygun miktarda suyla karıştırıldığında kalp ve detaylara uyum sağlar ve kolay şekil alır. Alçı,yapısında bulunan boşluklar sayesinde ses dalgalarının yutarak ses yalıtımı sağlar. Alçı beyaz renginden dolayı yapılara temiz bir görüntü kazandırır. Alçı,diğer klasik inşaat malzemelerine göre (kum,çimento,kireçkarışımı harçlar) hafiftir. Bu nedenle; taşıma kolaylığı sağlar ve uygulandığı yapılara daha az yük olur. Alçı,gözenekli yapısı dolayısı ile ısı yalıtımına katkıda bulunur.L
22 Temmuz 2015 | 657 Okunma
Ankara Boyacı
Tel: 0535 057 08 46